
Бойлер Grunhelm GBH I-80SS DD Flat
- Немає в наявності
- Код: 84364
14 699 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Бойлер GRUNHELM GBH I-80SS DD FLAT
Виробник Grunhelm
Країна бренду Китай
Країна виробник Китай
Гарантія 2 роки
Об `єм 80 л
Потужність 800 Вт
Тип нагрівального елементу «Cухой» ТЕН
Час нагріву 130 хв
Макс. температура нагріву 75 ° C
Напруга 220/50
Робочий тиск 6 бар
Клас захисту IP24
Тип управління механічне
Внутрішнє покриття бака
Нержавіюча сталь форма циліндрична
Підключення до водопроводу Нижня
Діаметр підключення 1/2"
Установка вертикальна
Штрих код:6901116638023
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Внутрішнє покриття бака | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | Вертикальна |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Діаметр під'єднання | 1/2" мм |
| Клас захисту | IP24 |
| Країна бренду | Китай |
| Макс. температура нагрівання | 75 °C |
| Напруга | 220/50 |
| Об `єм | 80 л |
| Потужність | 800 Вт |
| Під'єднання до водопроводу | Нижнє |
| Тип нагрівального елемента | «Сухий» ТЕН |
| Тип керування | Механічне |
| Форма | Циліндрична |
| Час нагрівання | 130 хв сек |
| Штрих код | 6901116638023 |
- Ціна: 14 699 ₴

