
Бойлер GBH I-80EALD DD FLAT 80 л Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 97118
14 171 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Бойлер GBH I-80EALD DD FLAT 80 л Grunhelm
Бойлер GBH I-80EALD DD FLAT FLAT 80 л - виконаний в стильному дизайнерському корпусі. Модель оснащена 2 сухамі тенами по 1600 Вт. Бойлер відрізняється наявністю електронного анода, а також Led-дисплея. Внутрішній бак бойлера виконаний з нержавіючої сталі, корпус з якісного пластику.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 20.1 кг |
| Виробник | GRUNHELM |
| Внутрішнє покриття бака | Нержавіюча сталь |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | Вертикальна |
| Габарити (ШхГхВ) | 1035х555х335 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Діаметр під'єднання | 1/2" мм |
| Клас захисту | IP24 |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Бойлер, Монтажній комплект |
| Країна бренду | Китай |
| Макс. температура нагрівання | 75 °С |
| Напруга | 220 В |
| Об `єм | 80 л |
| Потужність | 1600 Вт |
| Під'єднання до водопроводу | Нижнє |
| Тип нагрівального елемента | «Сухий» ТЕН |
| Тип керування | Механічне |
| Час нагрівання | 130 хв сек |
| Штрих код | 6922024971187 |
- Ціна: 14 171 ₴

