
Бойлер 15 л Grunhelm GBH I-15U
- Немає в наявності
- Код: 63773
5 082 ₴
Опис Grunhelm GBH I-15U Бойлер 15 л
Невеликий циліндричний бойлер Grunhelm GBH I-15U з вертикальною установкою і баком з нержавіючої сталі. Призначений для швидкого нагріву води з подальшим постачанням споживача. Завдяки своїм компактним розмірам, його установка можлива в будь-якому місці (будинок, квартира, офіс, невелике підприємство, лабораторія, майстерня та ін.). Швидкий нагрів забезпечується завдяки використовуваному нагрівального елементу, який повністю занурений у воду. Для досягнення максимальної температури 75 ° C, техніці досить всього 15 хвилин часу. Управління системою відбувається за допомогою спеціального поворотного перемикача, розташованого на передній частині корпусу.
Наявність вбудованого термостата, сприяє плавної і стабільної регулюванню потужності, не дозволяючи воді нагріватися понад заданої норми. Бак з нержавіючої сталі Бак водонагрівача виготовлений зі спеціальної аустенитной НЕ магнітної нержавіючої сталі типу ASTN +. Таке рішення дозволило досягти максимальної антикорозійного захисту, завдяки використовуваному в складі елемента хрому. Технологія зварювання «G.5» В моделі використана унікальна технологія зварювання «G.5». Це електронно-променеве зварювання в вакуумному поле, яка на відміну від простої аргонодуговой, створює якісні зварні з'єднання з максимальним антикорозійним опором. Корпус Зовнішній корпус водонагрівача виконаний зі спеціальної обробленої сталі з надміцним пластиковим дном і верхом. Класичне біле оформлення, дозволить вписатися в інтер'єр будь-якого приміщення і стати невід'ємною його частиною. Монтаж Бойлер має невеликі розміри і верхнє розташування клапанів підключення. Його монтаж можливий тільки у вертикальному положенні під мийкою або раковиною.
Додатково:
- Верхнє підключення до системи водопроводу
- Діаметр підключення 1/2"
- Високощільна, пенополиуретановая теплоізоляція
Гарантія на електричну частину - 2 роки
Гарантія на внутрішній бак - 7 років
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 8 кг |
| Виробник | GRUNHELM |
| Внутрішнє покриття бака | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | Вертикальна |
| Габарити (ШхГхВ) | 440х270х280 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Діаметр під'єднання | 2026/02/01 00:00:00 мм |
| Клас захисту | IP24 |
| Колір | Білий |
| Комплектація | - Повний монтажний комплект- Інструкція із застосування з сервісною книжкою- Заводська упаковка |
| Макс. температура нагрівання | 75 °C |
| Напруга | 220 В |
| Об `єм | 15 л |
| Потужність | 2000 Вт |
| Під'єднання до водопроводу | Верхнє |
| Термостат | Да |
| Тип нагрівального елемента | «Мокрий» ТЕН |
| Тип керування | Механічне |
| Форма | Циліндрична |
| Час нагрівання | 20 хв сек |
| Штрих код | 6901116637736 |
- Ціна: 5 082 ₴

