
Бойлер 50 л Grunhelm GBH I-50EA DD FLAT
- Немає в наявності
- Код: 90066
11 143 ₴
Опис Grunhelm GBH I-50EA DD FLAT Бойлер 50 л
Нова модель бойлера Grunhelm GBH I-50 / 80EA DD FLAT , відмінною рисою якої є наявність електронного анода. Це захищає внутрішній бак і нагрівальні елементи від накипу і дозволяє не робити раз на півроку профілактичну заміну. Бойлер має повний монтажний комплект, складається з 2 сухих тенів по 800 Вт. Внутрішній бак - зносостійкий, виконаний з нержавіючої сталі. Максимальна температура, до якої нагрівається вода - 75 ° С. Бак на 50 л може нагріти воду до 50 ° С за 1 год 40 хв. Ви зможете підключитися до водопроводу знизу, а діаметр становить ½. Апарат працює під тиском 6 бар. Має стильний плоский дизайн (тип FLAT) - така форма органічно впишеться в будь-який, навіть маленьке приміщення (920 х 490 х 300 мм).
Вага без води - 14 кг.
Гарантія на електричну частину - 2 роки
Гарантія на внутрішній бак - 7 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | Вертикальна |
| Габарити (ШхГхВ) | 920 х 490 х 300 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Діаметр під'єднання | 1/2" мм |
| Клас захисту | IP24 |
| Колір | Сірий |
| Країна бренду | Україна |
| Макс. температура нагрівання | 75 °C |
| Напруга | 220 В / 50 Гц |
| Об `єм | 50 л |
| Потужність | 800 Вт |
| Під'єднання до водопроводу | Нижнє |
| Тип нагрівального елемента | «Сухий» ТЕН |
| Тип керування | Механічне |
| Штрих код | 6922024900668 |
- Ціна: 11 143 ₴

