
Бойлер 80 л Grunhelm GBH I-80EA DD FLAT
- Немає в наявності
- Код: 90067
14 034 ₴
Опис Grunhelm GBH I-80EA DD FLAT Бойлер 80 л
Бойлер Grunhelm GBH I-80EA DD FLAT має стильний плоский дизайн (тип FLAT) і органічно впишеться в будь-яке приміщення (1035 х 555 х 335 мм). Вага без води - 20,1 кг. Відмінною рисою якої є наявність електронного анода. Це захищає внутрішній бак і нагрівальні елементи від накипу і дозволяє не робити раз на півроку профілактичну заміну. Бойлер має повний монтажний комплект, складається з 2 сухих тенів по 800 Вт. Внутрішній бак - зносостійкий, виконаний з нержавіючої сталі. Максимальна температура, до якої нагрівається вода - 75 ° С. Бак на 80 л може нагріти воду до 50 ° С за 2 години. Ви зможете підключитися до водопроводу знизу, а діаметр становить ½.
Апарат працює під тиском 6 бар.
Гарантія на електричну частину - 2 роки
Гарантія на внутрішній бак - 7 років.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 20.1 кг |
| Виробник | GRUNHELM |
| Внутрішнє покриття бака | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | Вертикальна |
| Габарити (ШхГхВ) | 1035 х 555 х 335 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Діаметр під'єднання | 1/2" мм |
| Клас захисту | IP24 |
| Колір | Сірий |
| Країна бренду | Україна |
| Макс. температура нагрівання | 75 °C |
| Напруга | 220 В / 50 Гц |
| Об `єм | 80 л |
| Потужність | 800 Вт |
| Під'єднання до водопроводу | Нижнє |
| Тип нагрівального елемента | «Сухий» ТЕН |
| Тип керування | Механічне |
| Час нагрівання | 130 хв сек |
| Штрих код | 6922024900675 |
- Ціна: 14 034 ₴

