
Бойлер 80 л Grunhelm GBH I-80VH FLAT
- Немає в наявності
- Код: 63605
11 804 ₴
Опис Grunhelm GBH I-80VH FLAT Бойлер 80 л
Електричний водонагрівач Grunhelm GBH I-80VH FLAT з ідеальним поєднанням сучасних розробок, максимального комфорту і значної економії. Працює техніка від звичайної побутової мережі напругою 220В. Його установка можлива в будь-якому приміщенні де передбачений доступ до системи водопроводу (будинок, квартира, офіс, майстерня, лабораторія та ін.). Основні технічні характеристики В бойлері використано два нагрівальних елемента погружного типу. Для нагріву води до максимально заданої температури 75 ° C, техніці необхідно всього 130 хвилин. Потужність пристрою становить 2000 Вт (по 1000 Вт на кожний ТЕН).
Як додатковий захист у водонагрівачі використовується магнієвий анод. Саме його наявність здатне вберегти внутрішній бак від виникнення іржі, а ТЕН від накипу. Що стосується управління, то воно здійснюється механічним способом, шляхом повороту спеціального перемикача, який розташовується в нижній частині корпусу. Вбудований термостат, забезпечує постійний контроль температури, не дозволяючи техніці перегрітися і передчасно вийти з ладу. Бак з нержавіючої сталі При виготовленні внутрішнього бака, виробник віддав перевагу спеціальній аустенитной нержавіючої сталі типу ASTN +. У його складі міститься багато легуючих добавок, завдяки яким метал не піддається руйнуванню навіть в самих агресивних умовах.
Технологія зварювання «G.5» Також в бойлері застосована унікальна технологія зварювання «G.5». Це електронно-променеве зварювання в вакуумному поле, яка на відміну від простої аргонной, дозволяє домогтися максимально якісних зварних з'єднань стійких міжкристалітної корозії. Монтаж Накопичувальний водонагрівач Grunhelm має обсяг 80 літрів і нижнє підключення до системи водопроводу. Його установка можлива як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні. Завдяки особливій прямокутній формі, він монтується впритул до стіни, відмінно вписуючись в кути приміщення. Подібне рішення дозволяє істотно заощадити вільний простір. Теплоізоляція Ефективна система пенополиуретановой теплоізоляції, сприяє зниженню тепловитрат бойлера і забезпечує економію споживання електроенергії.
Додатково:
- Нижня підключення до системи водопроводу
- Можливість вертикальної і горизонтальної установки
- Діаметр підключення 1/2"
- Високощільна, пенополиуретановая теплоізоляція
Гарантія на електричну частину - 2 роки
Гарантія на внутрішній бак - 7 років
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 17 кг |
| Виробник | GRUNHELM |
| Внутрішнє покриття бака | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | Вертикальна/Горизонтальна |
| Габарити (ШхГхВ) | 1000х493х290 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Діаметр під'єднання | 2026/02/01 00:00:00 мм |
| Клас захисту | IP24 |
| Колір | Білий |
| Комплектація | - Повний монтажний комплект- Інструкція із застосування з сервісною книжкою- Заводська упаковка |
| Макс. температура нагрівання | 75 °C |
| Напруга | 220 В |
| Об `єм | 80 л |
| Потужність | 2000 Вт |
| Під'єднання до водопроводу | Нижнє |
| Термостат | Да |
| Тип нагрівального елемента | «Мокрий» ТЕН |
| Тип керування | Механічне |
| Форма | Прямокутна |
| Час нагрівання | 130 хв сек |
| Штрих код | 6901116636050 |
- Ціна: 11 804 ₴


