
Водонагрівач WH-10U, 10л. 1500 Вт Grunhelm (Бойлер)
- В наявності
- Код: 147280
4 739 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонагрівач WH-10U, 10л. 1500 Вт Grunhelm ( Бойлер) - Електричний накопичувальний водонагрівач призначений для нагрівання водопровідної води в побутових умовах і здатний підготувати велику кількість гарячої води та підтримувати задану температуру автоматично. Використовується для забезпечення гарячою водою заміських будинків, котеджів, бань та інших побутових приміщень, в яких немає центрального гарячого водопостачання, а також як резерв у міських квартирах на період відключення гарячої води на профілактику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 7.78 кг |
| Вага нетто | 6.38 кг |
| Водостійкий клас | IPX4 |
| Габарити упаковки | 385х365х355 мм |
| Габаритні розміри | 341х341х285 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Запобіжний клапан | 0,75МПа |
| Захист | Тип I |
| Колір | Білий |
| Магнієвий анод | 1 шт. |
| Макс. температура нагрівання | 75 °C |
| Напруга | ~220 B |
| Номінальна потужність | 1500 Вт W |
| Номінальний тиск | 0.8 МПа |
| Об `єм | 10 л |
| Особливості | Мідний нагрівальний елемент PCS - 1 шт. Вилка з кабелем 1.5 м без УЗО. Автоматичне регулювання температури. |
| Потужність | 2000 Вт |
| Під'єднання до водопроводу | Верхнє підключення |
| Тип нагрівального елемента | «Мокрий» ТЕН |
| Тип керування | Механічне |
- Ціна: 4 739 ₴










