
Підлоговий вентилятор RECA RH-1615
- Немає в наявності
- Код: 111416
989 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис підлогового вентилятора RECA RH-1615
Підлоговий вентилятор Reca RH-1615 — відмінний вибір для створення прохолоди в житлових, виробничих і адміністративних приміщеннях. Прилад має механічне управління для вибору оптимального режиму роботи. Для захоплення великої площі у вентиляторі є функція обертання на 90°.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4.5 кг |
| Виробник | RECA |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Мережа |
| Колір | Білий, синій |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Монтаж | Підлоговий |
| Потужність | 40 Вт |
| Розміри (ШхГхВ) | 44x18х130 см |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | Механічне |
- Ціна: 989 ₴

