
Вентилятор настільний GFT-3011B Grunhelm
- В наявності
- Код: 150521
799 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільний вентилятор (12 дюймів, 3 швидкості) - GFT-3011B
Вентилятор Grunhelm GFT-3011B має 3 швидкості.
Особливості
- Діаметр захисної сітки 300 мм
- Робота в поворотному режимі 70 °
- Фіксація поворотного режиму
- Регульований нахил 0 ° -35 °
- Робота у фіксованому положенні
- Кругла посилена основа
- Діаметр основи 265 мм
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 385 мм |
| Основні | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Варіант установки | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 350х190х410 мм |
| Діаметр | 300 мм мм |
| Колір | Чорний |
| Потужність | 35 Вт |
| Тип | Настільний |
| Тип двигуна | алюмінієво-мідний 66х12 мм |
| Керування | Кнопкове |
- Ціна: 799 ₴





