
Metabo Диск пильний 250x30, HW / CT 80FZ / TR
- Немає в наявності
- Код: 70306
3 031 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Metabo Диск пиляльний 250x30, HW/CT 80FZ/TR Виробник Metabo Країна походження Німеччина Тип диска Відрізний Діаметр диска 250 мм Посадка 30мм Кількість зубів 80 Товщина диска 1,8мм Штрих код:4007430177018
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Кількість зубів | 80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 250 мм мм |
| Країна походження | Німеччина |
| Посадка | 30 мм |
| Тип диска | Відрізний |
| Толщина диска | 1.8 мм мм |
| Штрих код | 4007430177018 |
- Ціна: 3 031 ₴

