
Werk 190х30 мм Диск пильний
- В наявності
- Код: 36108
454 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Werk 190х30 мм Диск пильний Пильні диски з твердосплавної напайкою призначені для точних і якісного різання м'якої та твердої деревини, фанери, деревини з покриттям, панелей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Кількість зубів | 50 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 190 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Перехідні кільця | 16, 20, 25.4, 30 мм |
| Посадка | 30 мм |
| Тип диска | Відрізний |
| Штрих код | 6914466109174 |
- Ціна: 454 ₴

