
Очищувач повітря GAP 202 білий Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 101886
3 799 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Очищувач повітря GAP 202 білий Grunhelm Очищувач повітря GAP 202 - якісне, сучасне пристрій для очищення повітря в невеликій кімнаті до 16 кв.м. Очищувач оснащений попередніми, активним вугільним, а також HEPA фільтрами. Додатковим функціями моделі є УФ-лампа, нічник і режим сну. Керувати очищувачем легко за допомогою кнопок у верхній частині корпусу. У пристрої можна вибрати 4 режими швидкості очищення від низького до турбо-режиму. Таймер моделі виставляється на 2,4 або 8 годин.
| Габаритні розміри приладу | |
|---|---|
| Вага | 1.6 кг |
| Основні | |
| Тип | Очисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 200х200х330 мм |
| Клас захисту | клас I |
| Країна походження | Китай |
| Площа зволоження | 16 кв.м |
| Потужність | 45 Вт |
| Регулювання зволоження | L (низька) / M (середня) / H (висока) / Turbo |
| Рівень шуму | 30 дБ (L) – 55 дБ (H) дБ |
| Штрих код | 6902020100026 |
- Ціна: 3 799 ₴

