
Зволожувач-очисник-іонізатор повітря GAP-203IH GRUNHELM
- Немає в наявності
- Код: -115339
2 669 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Зволожувач-очисник-іонізатор повітря GAP-203IH GRUNHELM Зволожувач-очисник-іонізатор повітря GAP-203IH GRUNHELM - функції: очищення повітря, 3 режими зволоження повітря, іонізація повітря. Таймер до 6 годин. Допомагає забезпечити нормальний рівень вологості у приміщення, покращити якість повітря та полегшити дихання людини. Водяний бак вбудованого зволожувача легко наповнюється водою. Використовувати зволожувач можна цілодобово. При цьому не варто хвилюватися за безпеку - як тільки в баку закінчиться вода, автоматично спрацьовує відключення приладу. Фільтр HEPA - видаляє забруднюючі речовини з повітря менший час, ніж невеликі фільтри. Цей очищувач повітря затримує 99,97% всіх забруднювачів повітря, таких як пилок, пил, шерсть свійських тварин, тютюновий дим та інші домашні запахи. Іонізатор - генерує негативно заряджені іони (аніони) та освіжає повітря у приміщенні. Аніони зміцнюють нервову та кровоносну системи, покращують діяльність легень і служать ефективним захистом від респіраторних захворювань (корисний при астмі та пневмонії). Аніони очищають повітря від пилу та диму; Продуктивність іонізації >= 5.0 x 106 іонів/см3.
| Габаритні розміри приладу | |
|---|---|
| Вага | 2.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Основні | |
| Тип | Зволожувач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення без води | Да |
| Габарити (ШхГхВ) | 230х215х285 мм |
| Країна походження | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм резервуару для води | 2 л |
| Площа зволоження | 25 – 30 м2 |
| Потужність | 25 Вт |
| Світлова індикація роботи | Да |
| Штрих код | 6902021055264 |
- Ціна: 2 669 ₴






