
Зволожувач повітря Grunhelm GHF026
- Немає в наявності
- Код: 84953
829 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Зволожувач повітря Grunhelm GHF026 Країна походження Китай потужність 25 Вт напруга 220В частота 50/60 Гц витрата пара 300 мл. / Год Обсяг резервуара для води 2.6 л Площа зволоження 25 кв.м Час безперервної роботи до 10 годин регулювання зволоження механічне Світлова індикація роботи Так Датчик рівня води Так Управління потоком зволоження 10331 Використання ароматичних засобів Так Рівень шуму 35 Дб клас захисту II Автовідключення без води Так Довжина кабеля 1.35 м Габарити 195х210х295 вага 0.8 кг Штрих код:6902018000260
| Габаритні розміри приладу | |
|---|---|
| Вага | 0.8 кг |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Основні | |
| Тип | Зволожувач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення без води | Да |
| Використання ароматичних засобів | Да |
| Вітрата пари | 300 мл/год |
| Габарити (ШхГхВ) | 195х210х295 |
| Датчик рівня води | Да |
| Довжина кабеля | 1.35 м |
| Клас захисту | II |
| Країна походження | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм резервуару для води | 2.6 л |
| Площа зволоження | 25 кв.м |
| Потужність | 25 Вт |
| Регулювання зволоження | Механічне |
| Світлова індикація роботи | Да |
| Управління потоком зволоження | 360 |
| Час безперервної роботи | до 10 годин |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих код | 6902018000260 |
- Ціна: 829 ₴

