
Зволожувач-очищувач повітря 2 в 1 - GHF-460MP Grunhelm
- В наявності
- Код: 149869
3 759 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зволожувач-очищувач повітря 2 в 1- GHF-460MP 20 м кв, 1,5л, 200 мл/г Grunhelm
Зволожувач-очищувач повітря 2 в 1 - GHF-460MP Grunhelm - ультразвуковий зволожувач дозволить підтримувати здорову атмосферу та затишок у вашому будинку. Оснащений функцією автоматичного відключення, надійно захищений від перегріву у разі критичного зниження води у резервуарі. Нагадування про наповнення резервуара води; нагадування про заміну HEPA фільтра
Особливості:
- 3-етапна система фільтрації:
- 1) наносрібний поліпропіленовий фільтр - для знищення бактерій, збору великих частинок пилу та подовження терміну служби HEPA-фільтра;
- 2) HEPA-фільтр - видаляє 99,97% рухомих частинок та пилу з мінімальним опором вітру;
- 3) внутрішній фотокаталітичний металевий фільтр - для видалення бактерій та запахів
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
|---|---|
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення без води | Да |
| Вага брутто | 3.98 кг |
| Вага нетто | 3.46 кг |
| Габаритні розміри | 210x205x480 мм |
| Датчик рівня води | Да |
| Додатково | -автозупинка при нестачі води, -нагадування про наповнення резервуара води, -нагадування про заміну HEPA фільтра -Декоративне підсвічування |
| Країна походження | Китай |
| Кількість швидкостей | 3, авто, режим сну |
| Напруга | 220-240В |
| Об'єм резервуару для води | 1.5 л |
| Площа зволоження | 20 м2 |
| Потужність | 25 Вт |
| Таймер | 12 г |
| Тип | Холодна пара |
| Керування | Тач панель з пультом керування |
| Штрих код | 6990001498699 |
- Ціна: 3 759 ₴










