
Кондиціонер Grunhelm GAC-07GH
- Немає в наявності
- Код: 84060
11 339 ₴
Опис Кондиціонер Grunhelm GAC-07GH
Настінний кондиціонер компанії Grunhelm - це потужний у своїй бюджетній категорії агрегат. Працює з потужністю 7000 БТЕ. Здійснює охолодження, обігрів, вентиляцію, осушення повітря. Також має функцію нічного режиму. Площа, яку обробляє ця модель кондиціонера це приміщення до 20 м². Головні відмінні технічні характеристики: - Потужність для охолодження території Потужність 2000 Вт, для нагріву - 2200 Вт. - Низький рівень шуму - 50 Дб - Споживання електроенергії 0,640 кВт / год
Функції:
- Авторестарт: дозволяє кондиціонеру включатися після перебоїв з електроживленням. Причому кондиціонер включиться в той же режим, в якому працював до збою.
- Очищення і осушення повітря від зайвої вологи. Температура повітря в приміщенні знижується не більше, ніж на 1 ° С.
- Нічний режим роботи. В цьому режимі знижується рівень шуму кондиціонера і встановлюється комфортний рівень охолодження, попереджає протяги і переохолодження.
Тип холодоагенту: R410A
Гарантійний термін 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Потужність обігріву | 2200 Вт |
| Потужність охолодження | 2000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Компресор | Роторний, виробництва - RECHI (Taiwan) |
| Країна походження | Китай |
| Площа | 15 – 20 м2 |
| Потужність | 7000 БТЕ |
| Просвітний дисплей LED | Да |
| Робочий діапазон зовнішніх температур: обігрів | -7~ + 24 |
| Робочий діапазон зовнішніх температур: охолодження | 0 ~ + 43 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 34/30/26 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 50 дБ |
| Споживання обігріву | 0.61 кВт⋅год |
| Споживання охолодження | 0.64 кВт⋅год |
| Тип холодоагенту | R410A |
| Штрих код | 6902019809060 |
- Ціна: 11 339 ₴







