
Кондиціонер Grunhelm GAC-18GH
- Немає в наявності
- Код: 87525
53 999 ₴
Опис Кондиціонер Grunhelm GAC-18GH
Нова модель кондиціонера від компанії Grunhelm потужністю 18000 БТЕ.Вибірая кондиціонер важливо розуміти, що крім стилю, в якому оформлений продукт, варто звернути увагу на безпеку, функціонал, розподілення повітря, систему очищення повітря. Серед важливих характеристик, які варто відзначити: Тип системи : спліт, Складається з двох і більше блоків (настінні, канальні, касетні і т.п.) - внутрішній і зовнішній. Площа приміщення для обігріву становить 35-50 м2. Використовується роторний компресор. Потужність: на обігрів 5500 Вт, на охолодження 5200 Вт
Рівень шуму : кондиціонер майже безшумний - 53 дБ.
Гарантійний термін 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Потужність обігріву | 5500 Вт |
| Потужність охолодження | 5200 Вт |
| Стан | Новий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Компресор | Роторний, виробництва - RECHI (Taiwan) |
| Країна походження | Китай |
| Площа | 35 – 50 м2 |
| Потужність | 18000 БТЕ |
| Просвітний дисплей LED | Да |
| Робочий діапазон зовнішніх температур: обігрів | -7~ + 24 |
| Робочий діапазон зовнішніх температур: охолодження | 0 ~ + 43 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 38/33/30 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 53 дБ |
| Споживання обігріву | 1.5 кВт⋅год |
| Споживання охолодження | 1.64 кВт | год |
| Тип холодоагенту | R410A |
| Штрих код | 6902019410068 |
- Ціна: 53 999 ₴







