
Кондиціонер Grunhelm GAC-07GH IWF
- Немає в наявності
- Код: 110926
19 339 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Кондиціонер Grunhelm GAC-07GH IWF
Спліт-система GRUNHELM GAC-07GH-IWF працює за допомогою інверторного мотора, її внутрішній блок встановлюється на стіну в приміщення площею до 20 м², зовнішній блок з виходом на вулицю, максимально допустима довжина магістралі – 15 м. Дисплей електронного типу показує температуру та функції, керується за допомогою пульта, а також завдяки Wi-Fi смартфоном та планшетом. Застосовується фреон без хлору R410AВ, який є безпечним для озонового шару. Довгий термін служби забезпечує компресор GMCC всесвітньо відомого виробника. Теплопродуктивність становить 2.2 кВт із споживанням 609 Вт, холодопродуктивність 2.05 кВт із споживанням 639 Вт. Кондиціонер GRUNHELM GAC-07GH-IWF здатний охолоджувати, обігрівати, працювати як вентилятор, автоматично налаштовуватись, сушити, працювати в режимі ЕКО та турбо. Також є такі корисні функції, як самоочищення, рестарт, збереження налаштувань. BTU потужність дорівнює 7000, діапазон робочої температури +54/-17°С. У комплекті є пульт із батарейками, кріплення, адаптер Wi-Fi, інструкція.
Особливості:
- Інверторний тип двигуна
- Керування пультом чи смартфоном
- Цифровий LED-дисплей
- Таймер
- Турборежим
- Wi-Fi модуль
- Площа оброблюваємого приміщення 20 м²
- Встановлено компресор GMCC
- Рестарт
- Самоочищення
- Збереження налаштувань
- Гарантія 2 роки
- Білого кольору
Режими роботи:
- Охолодження
- Обігрів
- Вентилятор
- Автоматичний
- Осушення
- ЕКО
- Турборежим
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Потужність обігріву | 609 Вт |
| Потужність охолодження | 639 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Країна походження | Китай |
| Площа | 20 м2 |
| Потужність | 7000 БТЕ |
| Просвітний дисплей LED | Да |
| Робочий діапазон зовнішніх температур: обігрів | -7 ~ + 54 |
| Робочий діапазон зовнішніх температур: охолодження | 0~-17 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 25-34 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 48 дБ |
| Тип холодоагенту | R410A |
| Штрих код | 6902019000955 |
- Ціна: 19 339 ₴






