
Кондиціонер Grunhelm GAC-09GH-TPRO
- Немає в наявності
- Код: 131078
12 999 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Кондиціонер Grunhelm GAC-09GH-TPRO
Спліт-система GRUNHELM GAC-09GH-TPRO працює від мотора, де внутрішній блок встановлюється на стіну в приміщенні площею до 16 м², а зовнішній на вулицю. Електронний дисплей з відображенням функцій та температури керується дистанційно. Використовується безпечний для озону безхлорний фреон R410A, який є у вільному доступі. У конструкції використовується загальновизнаний якісний компресор GMCC. Кондиціонер GRUNHELM GAC-07GH-I працює в режимах охолодження, обігрів, вентилятор, автоматично, сушіння, ЕКО, турборежим. Варто також відзначити, що є самоочищення, рестарт, запам'ятовування налаштувань, потужність BTU становить 9000.
Особливості:
- Управління пультом
- Цифровий LED-дисплей
- Таймер
- Турборежим
- Площа оброблюваємого приміщення 16 м²
- Встановлено компресор GMCC
- Рестарт
- Самоочищення
- Збереження налаштувань
- Гарантія 2 роки
- Білого кольору
Режими роботи:
- Охолодження
- Обігрів
- Вентилятор
- Автоматичний
- Осушення
- ЕКО
- Турборежим
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
|---|---|
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 22.5 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Потужність обігріву | 2780 Вт |
| Потужність охолодження | 2640 Вт |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Компресор | GMCC |
| Країна походження | Китай |
| Напруга | 220-240 В |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Особливості | Рестарторт/самоочищення |
| Площа | 16 м2 |
| Потужність | 9000 БТЕ |
| Просвітний дисплей LED | Да |
| Режими роботи | Охолодження/овентилятор/авто-осушення |
| Робочий діапазон зовнішніх температур: обігрів | -7 ~ + 54 |
| Робочий діапазон зовнішніх температур: охолодження | 0~-17 |
| Розмір внутрішнього блоку | 790х275х192 мм |
| Розмір зовнішнього блоку | 712х276х459 мм |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 27 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 48 дБ |
| Тип холодоагенту | R410A |
- Ціна: 12 999 ₴




