
Кондиціонер Grunhelm GAC-12GH-IWF-TPRO
- Немає в наявності
- Код: 131084
19 449 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Кондиціонер Grunhelm GAC-12GH-IWF-TPRO
Спліт-система GRUNHELM GAC-12GH-IWF-TPRO працює від інверторного мотора, де внутрішній блок встановлюється на стіну в приміщенні площею до 23 м², а зовнішній на вулицю. Електронний дисплей з відображенням функцій та температури керується дистанційно. Використовується безпечний для озону безхлорний фреон R410A, який є у вільному доступі. У конструкції використовується загальновизнаний якісний компресор GMCC. Кондиціонер GRUNHELM працює в режимах охолодження, обігрів, вентилятор, автоматично, сушіння, ЕКО, турборежим. Варто також відзначити, що є самоочищення, рестарт, запам'ятовування налаштувань, потужність BTU становить 12000.
Особливості:
- Інверторний тип двигуна
- Управління пультом
- Цифровий LED-дисплей
- Таймер
- Турборежим
- Площа оброблюваємого приміщення 23 м²
- Самоочищення
- Збереження налаштувань
- Гарантія 2 роки
- Білого кольору
- Режим обігрів -15°С
- WI-FI
Режими роботи:
- Охолодження
- Обігрів
- Вентилятор
- Автоматичний
- Осушення
- ЕКО
- Турборежим
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
|---|---|
| Вага внутрішнього блоку | 8.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 23.5 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Потужність обігріву | 3660 Вт |
| Потужність охолодження | 3520 Вт |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Користувальницькі характеристики | |
| WiFi | Да |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Компресор | RECHI |
| Країна походження | Китай |
| Напруга | 220-240 В |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Особливості | Рестарторт/самоочищення |
| Площа | 23 м2 |
| Потужність | 12000 БТЕ |
| Просвітний дисплей LED | Да |
| Режими роботи | Охолодження/обігрів/вентилятор/авто-осушення |
| Розмір внутрішнього блоку | 790х275х192 мм |
| Розмір зовнішнього блоку | 777х290х498 мм |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 28 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 50 дБ |
| Тип холодоагенту | R410A |
- Ціна: 19 449 ₴







