
Кондиціонер Інверторний - GАС-18GН-І32 Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 141191
23 899 ₴
Опис Кондиціонер Інверторний - GАС-18GН-І32 Grunhelm
Настінний кондиціонер компанії Grunhelm - це потужний у своїй бюджетній категорії агрегат. Здійснює охолодження, обігрів, вентилятор, авто-осушення повітря. Хладогент R32 хімічна формула CH2F2. Низький рівень шуму. Економічний режим. Незалежне осушення. Таймер 24 години. Додатковий фільтер.
Зручний та безпечний
- Пам'ять положення жалюзі
- Управління WIFI
- Управління споживанням електроенергії
- Конструкція для полегшеного монтажу та обслуговування
Комфортний
- І feel (датчик, вбудований у пульт дистанційного керуання)
- Супер тихий
- Комфортне охолодження
CientLe Wіnd*(розсіювання повітряного потоку) перфоровані вертикальні жалюзі у формі листків закриваються, мікро-отвори розсікають сильний потік повітря, перетворюючи його на більш м'який та ніжний
І Feel У пульті вбудований додатковий датчик температури щоб жваво контролювати навколишню температуру, отже, кондиціонер може регулюватися кімнатної температури точніше та забезпечують додатковий комфорт користувачам.
Номін. охолоджувальна потужність: 18000BTU / 5200 Вт
Номін. теплова потужність : 1850BTU / 5420 Вт
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
|---|---|
| Вага внутрішнього блоку | 9.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 12.5 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Дисплей | Прихований LED |
| Діапазон температур | до -7° С |
| З'єднувальна труба/ газ /рідина | Φ9.52мм(3/8'')/Φ6мм(1/4'') |
| Клас | A |
| Колір | Білий |
| Компресор | Інверторний/GMCC |
| Країна походження | Китай |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Площа | 55 м2 |
| Потужність охолодження | 1645 Bт |
| Підключення проводів/номер ядра х розмір | 4×0.75 |
| Розмір внутрішнього блоку | 910х294х20б мм |
| Розмір зовнішнього блоку | 853х349хб02 мм |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 28-44 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 52 дБ |
| Річний енергоспоживання | 823 кВт |
| Тип холодоагенту | R32 |
| Тиск Високий (DР)/ Низький (SP) | 4,5 MPa/1,2MPa |
| Керування | Дистанційний |
| Усунення вологи | 2 літрів/годину |
| Частота | ~ 50-60 Гц |
- Ціна: 23 899 ₴



