
Distar Сасс-W Т-Бетон 68мм М16 Коронка по бетону (17984445079)
- Немає в наявності
- Код: 65285
1 717 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Distar САСС-W Т-Бетон 68мм М16 (17984445079) Виробник Distar Країна походження Україна Гарантія Повернення/обмін 14 днів Система кріплення M16 Діаметр коронки 68 мм Загальна довжина свердла 65 мм Хвостовик Без хвостовика тип обладнання Перфоратори та Дрилі потужністю не менше 650-900 Вт Умови роботи Сухе свердління Штрих код:2000963852300
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметp коронки | 68 мм мм |
| Загальна довжина свердла | 65 мм |
| Країна походження | Україна |
| Система кріплення | M16 |
| Умови роботи | Сухе свердління |
| Хвостовик | Без хвостовика |
| Штрих код | 2000963852300 |
| Тип обладнання | Перфоратори та Дрилі потужністю не менше 650-900 Вт |
- Ціна: 1 717 ₴

