
Коронка по бетону SDS-plus 65мм Світязь
- Немає в наявності
- Код: 101213
320 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Коронка по бетону SDS-plus 65мм Світязь Коронка по бетону SDS-plus 65мм Світязь - міцне і високоякісний виріб для роботи з різними матеріалами: бетон, цегла, плитка, штучний камінь і т.д. Має твердосплавні напайки. Коронка використовується спільно з перфораторами, де передбачена система кріплення Sds-Plus. Представлена модель додатково комплектується центрирующим свердлом діаметром 7 мм і довжиною 110 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметp коронки | 65 мм мм |
| Діаметр свердла | 7 мм мм |
| Загальна довжина свердла | 110 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість | 1 шт |
| Робочий матеріал | Свердління по бетону, каменю, цегли. |
| Система кріплення | SDS-plus |
| Штрих код | 6914466012139 |
| Тип обладнання | Перфоратор |
- Ціна: 320 ₴

