
Алмазний диск Werk Segment 1A1RSS / C3-W WE110100 (115x7x22.23 мм)
- Немає в наявності
- Код: 43569
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Алмазний диск Werk Segment 1A1RSS/C3-W WE110100 (115x7x22.23 мм) Виробник Werk Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Бетон, цегла, камінь, граніт, вогнетривкий матеріал Діаметр кола 115 мм Товщина кола 7 Діаметр посадкового кільця 22.23 мм тип обладнання Кутова шліфувальна машинаШтроборез Умови роботи Максимальна кількість обертів за хвилину: 13300 Максимальна швидкість, м/с: 80 Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:6914466110002
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 115 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Бетон, цегла, камінь, граніт, вогнетривкий матеріал |
| Товщина алмазної кулі | 7 мм |
| Умови роботи | Максимальна кількість обертів за хвилину: 13300 Максимальна швидкість, м/с: 80 |
| Штрих код | 6914466110002 |
| Тип обладнання | Кутова шліфувальна машина, Штроборез |
- Ціна: 99 ₴

