
Bosch круг відрізний по металу 125х1.6х22.2мм (2608600219)
- Немає в наявності
- Код: 74398
44 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Bosch коло відрізне по металу 125х1.6х22.2мм (2608600219) Виробник Bosch Країна походження Німеччина Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал, Сталь Діаметр кола 125 мм Товщина кола 1 Діаметр посадкового кільця 22.2 мм Зернистість 36 Матеріал кола Абразив тип обладнання Кутова шліфувальна машина Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:2000963201313
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22,2 мм |
| Зернистість | P36 |
| Країна походження | Німеччина |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал круга | Абразив |
| Матеріал, що обробляється | Метал, Сталь |
| Товщина кола | 1 мм мм |
| Штрих код | 2000963201313 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
- Ціна: 44 ₴

