
Bosch Standard for Metal 125х2,5х22,2 Круг відрізний по металу (2608603166)
- Немає в наявності
- Код: 56956
36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Bosch Standard for Metal 125х2,5х22,2 Коло відрізне по металу (2608603166) Виробник Bosch Країна походження Німеччина Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал Діаметр кола 125 мм Товщина кола 2,5 мм Діаметр посадкового кільця 22.2 мм тип обладнання Кутова шліфувальна машина Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:3165140658256
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22,2 мм |
| Країна походження | Німеччина |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Метал |
| Товщина кола | 2.5 мм мм |
| Штрих код | 3165140658256 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
- Ціна: 36 ₴

