
DISTAR Corona (1A1R) - 115 Esthete Круг алмазний
- Немає в наявності
- Код: 76512
1 380 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
1A1R Esthete 7D розроблений для високоякісного різання керамічної плитки з декоративними покриттями, в тому числі високоглазурованними, на УШМ без охолодження.
Ультра-тонкий алмазний шар 1,1 мм дозволяє виконувати надточний, делікатний різ.
За рахунок меншого опору матеріалу забезпечується легке і швидке різання.
Залишає найчистішу кромку на всіх видах плитки, в т.ч. з глазурованим покриттям.
- Нова конструкція диска з ефектом прозорого корпусу в розрізі дозволяє контролювати лінію різу.
- Корпус диска, посилений фланцем, забезпечує впевнене різання твердої керамічної плитки.
- Лазерна сегментація забезпечує ефективне охолодження ріжучого шару.
Ультра-тонкий алмазний шар 1,1 мм дозволяє виконувати надточний, делікатний різ.
За рахунок меншого опору матеріалу забезпечується легке і швидке різання.
Залишає найчистішу кромку на всіх видах плитки, в т.ч. з глазурованим покриттям.
- Нова конструкція диска з ефектом прозорого корпусу в розрізі дозволяє контролювати лінію різу.
- Корпус диска, посилений фланцем, забезпечує впевнене різання твердої керамічної плитки.
- Лазерна сегментація забезпечує ефективне охолодження ріжучого шару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 8 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 115 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Керамічна плитка |
| Товщина кола | 2026/01/01 00:00:00 мм |
| Умови роботи | Сухий різ |
| Штрих код | 2000963189604 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
- Ціна: 1 380 ₴





