
DISTAR Corona (1A1R) - 180x25,4 Gres Ultra Круг алмазний
- Немає в наявності
- Код: 45651
599 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики DISTAR Corona (1A1R) - 180x25,4 Gres Ultra Коло алмазне Виробник Distar Країна походження Україна Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Плитка, мармур, граніт, керамограніт Діаметр кола 180 мм Товщина кола 1,4 мм Висота ріжучого шару 8,5 мм Діаметр посадкового кільця 25.4 мм тип обладнання Плиткоріз Умови роботи Мокрий різ Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:2000964070321
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 8,5 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 180 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 25.4 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Плитка, мармур, граніт, керамограніт |
| Товщина кола | 1.4 мм мм |
| Умови роботи | Мокрий різ |
| Штрих код | 2000964070321 |
| Тип обладнання | Плиткоріз |
- Ціна: 599 ₴

