
DISTAR Corona (1A1R) Granite Premium 350x2,4x32 Круг алмазний
- Немає в наявності
- Код: 54606
3 330 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазний диск DISTAR 1A1R GRANITE PREMIUM застосовується професіоналами для різання твердих матеріалів, таких як граніт, мармур і габро. Також допустиме не часте застосування (з перервами) для плитки та керамограніту.
Використовується такий диск на спеціальних ручних плиткорізах або верстатах, з обладнанням подачі в місце різу води для охолодження.
Використовується такий диск на спеціальних ручних плиткорізах або верстатах, з обладнанням подачі в місце різу води для охолодження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 10 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 350 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 32 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Плитка, мармур, граніт, керамограніт |
| Товщина кола | 2.4 мм мм |
| Штрих код | 2000963776538 |
| Тип обладнання | Плиткоріз |
- Ціна: 3 330 ₴


