
DISTAR Corona (1A1R) Hard Ceramics Круг алмазний 230x1,6x25,4
- Немає в наявності
- Код: 15204
1 532 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск алмазний Distar Hard Ceramics призначений для високоякісного різання керамічної плитки з декоративним покриттям і без нього, а також керамограніту. Швидкість різу в хвилину становить 1,1 метра погонних, при ресурсі в 1000 пог. м, завдяки своєму ресурсу на обробку матеріалу, досягається вигідна експлуатація інструменту за допомогою менших витрат.
Здебільшого застосовується для роботи з рельєфною глазур'ю, на стіни та підлозі, керамікою, керамогранітом, а також всіма видами граніту і мармуру в рідкісних випадках.
Здебільшого застосовується для роботи з рельєфною глазур'ю, на стіни та підлозі, керамікою, керамогранітом, а також всіма видами граніту і мармуру в рідкісних випадках.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 10 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 230 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 25.4 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Керамічна плитка, керамограніт, рельєфна глазур |
| Товщина кола | 1.6 мм мм |
| Умови роботи | З охолодженням |
| Штрих код | 2000963973555 |
| Тип обладнання | Плиткоріз |
- Ціна: 1 532 ₴


