
DISTAR Standart - 100x3x15 N30 Baumesser Standart Круг алмазний
- Немає в наявності
- Код: 36766
220 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики DISTAR Standart - 100x3x15 N30 Baumesser Standart Коло алмазне Виробник Distar Країна походження Україна Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Граніт Діаметр кола 100 мм Висота ріжучого шару 4 мм Діаметр посадкового кільця 15 мм тип обладнання Кутова шліфувальна машина Умови роботи Мокрий різ, сухий різ Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:4814466367661
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 4 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 100 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 15 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Граніт |
| Умови роботи | Мокрий різ, сухий різ |
| Штрих код | 4814466367661 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
- Ціна: 220 ₴

