
DISTAR Segment (1A1RSS / C1S-W) - 450 Sprinter Plus Круг алмазний
- Немає в наявності
- Код: 28406
7 640 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики DISTAR Segment (1A1RSS/C1S-W) - 450 Sprinter Plus Коло алмазне Виробник Distar Країна походження Україна Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Асфальт дрібнозернистий, асфальт крупнозернистий, Бетон Діаметр кола 450 мм Товщина кола 3,8 мм Діаметр посадкового кільця 25.4 мм тип обладнання Швонарізчик Кількість штук в упаковці 1 Додатково Призначений для роботи на приводах середньої потужності (5-13 кВт) Оптимальне співвідношення швидкості та ресурсу різання, диск оснащений захисними сегментами Штрих код:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Додатково | Призначений для роботи на приводах середньої потужності (5-13 кВт). Оптимальне співвідношення швидкості та ресурсу різання, диск оснащений захисними сегментами. |
| Діаметр круга | 450 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 25.4 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Асфальт дрібнозернистий, асфальт крупнозернистий, Бетон |
| Товщина кола | 3.8 мм мм |
| Тип обладнання | Швонарізчик |
- Ціна: 7 640 ₴

