
DISTAR Segment (1A1RSS / C3) - 230 16LHITBaumZiegelPRO Круг алмазний
- Немає в наявності
- Код: 49722
850 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики DISTAR Segment (1A1RSS/C3) - 230 16LHITBaumZiegelPRO Коло алмазне Виробник Distar Країна походження Україна Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Цегла, пінобетон, газобетон Діаметр кола 230 мм Висота ріжучого шару 10мм Діаметр посадкового кільця 22.23 мм тип обладнання Кутова шліфувальна машина Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:2000963936451
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 10 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 230 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Цегла, пінобетон, газобетон |
| Штрих код | 2000963936451 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
- Ціна: 850 ₴

