
DISTAR Segment (1A1RSS / C3-W) Maestro-125x22,23 Круг алмазний
- Немає в наявності
- Код: 46743
1 377 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики DISTAR Segment (1A1RSS/C3-W) Maestro-125x22,23 Коло алмазне Виробник Distar Країна походження Україна Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Граніт, піщаник Діаметр кола 125 мм Товщина кола 2,2 мм Висота ріжучого шару 10мм Діаметр посадкового кільця 22.23 мм тип обладнання Кутова шліфувальна машина Умови роботи Сухий різ Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 10 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Граніт, піщаник |
| Товщина кола | 2.2 мм мм |
| Умови роботи | Сухий різ |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
- Ціна: 1 377 ₴

