
DISTAR Turbo Bestseller Universal Круг алмазний 125x2.2x8x22.2
- Немає в наявності
- Код: 43604
299 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики DISTAR Turbo Bestseller Universal Коло алмазне 125x2.2x8x22.2 Виробник Distar Країна походження Україна Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Цегла, тротуарна плитка, бетон Діаметр кола 125 мм Товщина кола 2 Висота ріжучого шару 8мм Діаметр посадкового кільця 22.23 мм тип обладнання Кутова шліфувальна машина Умови роботи Сухий різ Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:2000963818160
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 8мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Цегла, тротуарна плитка, бетон |
| Товщина кола | 2 мм мм |
| Умови роботи | Сухий різ |
| Штрих код | 2000963818160 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
- Ціна: 299 ₴

