
Диск відрізний A-85335 по металу 230 мм Makita
- Немає в наявності
- Код: 111695
61 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск відрізний A-85335 по металу 230 мм Makita:
- Холоднопресований, просочений смолою відрізний диск.
- Висока ефективність та більш тривалий термін експлуатації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 230 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Японія |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Метал |
| Тип диска | A30R |
| Товщина кола | 2.5 мм мм |
| Умови роботи | Максимальна частота обертів за хвилину - 6.680 хв-1, |
- Ціна: 61 ₴


