
Круг алмазний відрізний Distar 1A1R Hard ceramics (200x1.6 / 1.2x10x25.4 мм)
- Немає в наявності
- Код: 14433
1 336 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск алмазний Distar Hard Ceramics призначений для високоякісного різання керамічної плитки з декоративним покриттям і без нього, а також керамограніту. Швидкість різу у хвилину становить 1,1 метра погонних, при ресурсі в 1000 пог. м, завдяки своєму ресурсу на обробку матеріалу, досягається вигідна експлуатація інструменту за допомогою менших витрат.
Здебільшого застосовується для роботи з рельєфною глазур'ю, на стіни та підлозі, керамікою, керамогранітом, а також всіма видами граніту і мармуру в рідкісних випадках.
Здебільшого застосовується для роботи з рельєфною глазур'ю, на стіни та підлозі, керамікою, керамогранітом, а також всіма видами граніту і мармуру в рідкісних випадках.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 10 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 200 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 25.4 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал круга | Алмаз |
| Матеріал, що обробляється | Тверда кераміка, керамограніт |
| Товщина кола | 1.6 мм мм |
| Умови роботи | З охолодженням |
| Штрих код | 4821123569221 |
| Тип обладнання | Плиткоріз, верстат для різання каменю та плитки |
- Ціна: 1 336 ₴



