
Круг алмазний відрізний Distar 1A1R Razor (125x1.6x8x22.23 мм)
- Немає в наявності
- Код: 17223
798 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Коло алмазне відрізне Distar 1A1R Razor (125x1.6x8x22.23 мм) Виробник Distar Країна походження Україна Гарантія 1 рік Матеріал, що обробляється Керамічна плитка підлогова, керамічна плитка настінна, мармур (м'які та середні породи) Діаметр кола 125 мм Товщина кола 2 Висота ріжучого шару 8 мм Діаметр посадкового кільця 22.23 мм Матеріал кола Алмаз тип обладнання Кутова шліфувальна машина Умови роботи Без охолодження Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:4820067451975
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 8 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал круга | Алмаз |
| Матеріал, що обробляється | Керамічна плитка підлогова, керамічна плитка настінна, мармур (м'які та середні породи) |
| Товщина кола | 2 мм мм |
| Умови роботи | Без охолодження |
| Штрих код | 4820067451975 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
- Ціна: 798 ₴

