
Круг алмазний відрізний Distar 1A1RSS / C3 Baumesser Asphalt Pro (350x3.5 / 2.5x10x25.4-11.5-24 HIT)
- Немає в наявності
- Код: 45979
3 195 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Коло алмазне відрізне Distar 1A1RSS/C3 Baumesser Asphalt Pro (350x3.5/2.5x10x25.4-11.5-24 HIT) Виробник Distar Країна походження Україна Гарантія 1 рік Матеріал, що обробляється Асфальт Діаметр кола 350 мм Товщина кола 4 Висота ріжучого шару 10 мм Діаметр посадкового кільця 25.4 мм Матеріал кола Алмаз тип обладнання Швонарізчик, бензорез Умови роботи З охолодженням/Без охолодження Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 10 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Діаметр круга | 350 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 25.4 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал круга | Алмаз |
| Матеріал, що обробляється | Асфальт |
| Товщина кола | 4 мм мм |
| Умови роботи | З охолодженням/Без охолодження |
| Тип обладнання | Швонарізчик, бензорез |
- Ціна: 3 195 ₴

