
Круг алмазний відрізний Distar Turbo Baumesser Stein PRO (230x2.6x9x22.23 мм)
- Немає в наявності
- Код: 32120
625 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Коло алмазне відрізне Distar Turbo Baumesser Stein PRO (230x2.6x9x22.23 мм) Виробник Distar Країна походження Україна Гарантія 1 рік Матеріал, що обробляється Граніт, базальт, мармур, габро та керамограніт Діаметр кола 230 мм Товщина кола 3 Висота ріжучого шару 9 мм Діаметр посадкового кільця 22.23 мм Матеріал кола Алмаз тип обладнання Кутова шліфувальна машина Умови роботи Без охолодження Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 9 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Діаметр круга | 230 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал круга | Алмаз |
| Матеріал, що обробляється | Граніт, базальт, мармур, габро та керамограніт |
| Товщина кола | 3 мм мм |
| Умови роботи | Без охолодження |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
- Ціна: 625 ₴

