
Круг відрізний Werk 350х3х25.4 мм
- Немає в наявності
- Код: 34015
152 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Коло відрізне Werk 350х3х25.4 мм Виробник Werk Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал Діаметр кола 350 мм Товщина кола 3 Діаметр посадкового кільця 25.4 мм Штрих код:6914466122128
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 350 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 25.4 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал, що обробляється | Метал |
| Товщина кола | 3 мм мм |
| Штрих код | 6914466122128 |
- Ціна: 152 ₴

