
DISTAR Corona (1A1R) - 200x25,4 Granite Premium Круг алмазний
- Немає в наявності
- Код: 45245
1 210 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазний диск DISTAR 1A1R GRANITE PREMIUM застосовується професіоналами для різання твердих матеріалів, таких як граніт, мармур і габро. Також допустиме не часте застосування (з перервами) для плитки та керамограніту.
Використовується такий диск на спеціальних ручних плиткорізах або верстатах, з обладнанням подачі в місце різу води для охолодження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 10 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 200 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 25.4 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Граніт, мармур, керамограніт, керамічна плитка для підлоги. |
| Товщина кола | 1.8 мм мм |
| Умови роботи | Мокрий різ |
| Тип обладнання | Плиткоріз |
- Ціна: 1 210 ₴



