
Круг алмазний Corona DISTAR (1A1R) - 125 Multigres
- Немає в наявності
- Код: 69663
1 045 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спеціально розроблений для швидкого різання плитки для підлоги та керамограніту. Ультратонка товщина та унікальна форма алмазного шару, кільцеве ребро жорсткості забезпечують високу продуктивність на найміцнішій керамічній плитці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 1.4 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Додатково | 125x1,4/1,0x10x22,23 |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Керамограніт, мармур |
| Товщина кола | 1.6 мм мм |
| Штрих код | 2000964021460 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
- Ціна: 1 045 ₴





