
Круг алмазний Corona Distar Baumesser 1A1R Univers - (125x1.4x22.23)
- Немає в наявності
- Код: 73554
188 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Коло алмазне Corona Distar Baumesser 1A1R Univers - (125x1.4x22.23) Виробник Distar Країна походження Україна Гарантія 1 рік Матеріал, що обробляється Керамічна плитка, травертин, мармур та інший матеріал середньої твердості Діаметр кола 125 мм Товщина кола 1 Висота ріжучого шару 8мм Діаметр посадкового кільця 22.23 мм Матеріал кола Алмаз тип обладнання Кутова шліфувальна машина Умови роботи Без охолодження Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 8мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал круга | Алмаз |
| Матеріал, що обробляється | Керамічна плитка, травертин, мармур та інший матеріал середньої твердості |
| Товщина кола | 1 мм мм |
| Умови роботи | Без охолодження |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
- Ціна: 188 ₴

