
Круг алмазний DISTAR Turbo - 125 Baumesser Universal
- Немає в наявності
- Код: 70846
298 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Коло алмазне DISTAR Turbo - 125 Baumesser Universal Виробник Distar Країна походження Україна Гарантія 1 рік Матеріал, що обробляється мокрий та сухий різ бетону, цегли, черепиці, шиферу, мармуру, граніту та кераміки Діаметр кола 125 мм Товщина кола 0 Висота ріжучого шару 1,8мм Діаметр посадкового кільця 22.23 мм тип обладнання Кутова шліфувальна машина Умови роботи Без охолодження Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 1.8 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | мокрий та сухий різ бетону, цегли, черепиці, шиферу, мармуру, граніту та кераміки |
| Товщина кола | 0 мм |
| Умови роботи | Без охолодження |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
- Ціна: 298 ₴

