
Круг алмазний Segment Distar (1A1RSS / C3-W) - 232x22,23 R105 СLASSIC
- Немає в наявності
- Код: 72501
2 470 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Коло алмазне Segment Distar (1A1RSS/C3-W) - 232x22,23 R105 СLASSIC Виробник Distar Країна походження Україна Гарантія 1 рік Матеріал, що обробляється Бетон армований, бетон середньоармований, тротуарна плитка. Діаметр кола 232 мм Товщина кола 0 Діаметр посадкового кільця 22.23 мм Матеріал кола Алмаз тип обладнання Ручна шліфувальна машина Кількість штук в упаковці 1 Додатково Типорозмір: 230x2.6x10+2x22.23 Classic Штрих код:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Додатково | Типорозмір: 230x2.6x10+2x22.23 Classic |
| Діаметр круга | 232 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал круга | Алмаз |
| Матеріал, що обробляється | Бетон армований, бетон середньоармований, тротуарна плитка. |
| Товщина кола | 0 мм |
| Тип обладнання | Ручна шліфувальна машина |
- Ціна: 2 470 ₴

