
Круг алмазний відрізний DISTAR Turbo Elite 180x2,4x9x22,23 (10115023014)
- Немає в наявності
- Код: 91041
1 198 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розроблено для професійної роботи з кольоровими гранітами. Стабільна ріжуча здатність, високий ресурс роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 9 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 180 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Граніт, керамограніт, піщаник |
| Товщина кола | 2.4 мм мм |
| Штрих код | 2000963133911 |
| Тип обладнання | Болгарки (УШМ) |
- Ціна: 1 198 ₴


