
Круг відрізний по металу 350х3.5х25.4 мм (4111710)
- Немає в наявності
- Код: 79781
178 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Коло відрізне по металу 350х3.5х25.4 мм (4111710) Виробник Haisser Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється метал Діаметр кола 350 мм Товщина кола 3,5 Діаметр посадкового кільця 25.4 мм тип обладнання Кутова шліфмашина Штрих код:6914466797814
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 350 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 25.4 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал, що обробляється | Метал |
| Товщина кола | 3.5 мм мм |
| Штрих код | 6914466797814 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
- Ціна: 178 ₴

