
Круг відрізний по металу Haisser 125х1.6х22.2 мм
- Немає в наявності
- Код: 17151
23 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Коло відрізне по металу Haisser 125х1.6х22.2 мм Виробник Haisser Країна походження Італія Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал, Сталь Діаметр кола 125 мм Товщина кола 1 Діаметр посадкового кільця 22.2 мм Зернистість 36 Матеріал кола Електрокорунд тип обладнання Кутова шліфувальна машина Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:6924466122028
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22,2 мм |
| Зернистість | P36 |
| Країна походження | Італія |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал круга | Електрокорунд |
| Матеріал, що обробляється | Метал, Сталь |
| Товщина кола | 1 мм мм |
| Штрих код | 6924466122028 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
- Ціна: 23 ₴

