
Круг відрізний по металу Haisser 230х2.0х22.2мм
- Немає в наявності
- Код: 85724
62 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Коло відрізне по металу Haisser 230х2.0х22.2мм Виробник Haisser Країна походження Італія Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал, Сталь Діаметр кола 230 мм Товщина кола 2 Діаметр посадкового кільця 22.2 мм Зернистість 30 Матеріал кола Електрокорунд тип обладнання Кутова шліфувальна машина Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:8012028230132
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 230 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22,2 мм |
| Зернистість | P30 |
| Країна походження | Італія |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал круга | Електрокорунд |
| Матеріал, що обробляється | Метал, Сталь |
| Товщина кола | 2 мм мм |
| Штрих код | 8012028230132 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
- Ціна: 62 ₴

